Prisijungimas verslo klientams

Galimybė atsiimti Kaune

Nemokamas pristatymas nuo 100€

Mokėkite tik gavę prekes
Prekių krepšelis 0 Prekė Prekės (tuščia)

Shopping Cart

Prekių nėra

Pristatymas Nemokamai!
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį

Kiekis
Viso
Krepšelyje yra 0 prekė (-ės). Krepšelyje yra 1 prekė.
Prekės kaina (su PVM)
Viso (su PVM)

Tęsti apsipirkimą

Pereiti prie apmokėjimo

Stabdžių skystis DOT-4

Naujas

Sandėlis: yra

Sudėtis: glikolių eterių mišinys, antikoroziniai priedai. Rekomenduojama naudoti: rekomenduojamas daugeliui europietiškų, amerikietiškų ir japoniškų automobilių, mikroautobusams bei motociklams. Gali būti maišomas su kitais stabdžių skysčiais,tame tarpe ir sintetiniais, atitinkančiais standartus SAE J-1703 ir FMV SS 116. Rekomenduojama keisti stabdžių skystį ne rečiau kaip kartą per 2 metus arba nuvažiavus 40 tūkst. km. Atitinka šiuos reikalavimus ir specifikacijas: SAE J-1703; FMV SS 116.

Daugiau informacijos

  • 1 L
  • 5L
  • 500ml

2,30 €

Prekių pristatymo laikasPristatymas į namus per 4-12 darbo dienų.

Atsiėmimo galimybė KauneGalimybė atsiimti Kauno sandėlyje

Įsidėti į norų krepšelį

H319 -sukelia smarkų akių dirginimą; P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę; P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje; P280 Naudoti akių apsaugą; P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina : kreiptis į gydytoją.

Saugos informacija: Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Turinį/ talpą išpilti (išmesti)- šalinti pagal vietines/ regionines/ nacionalines/ tarptautines taisykles.

Tūris 500ml, 5 L, 1 L